Služby

Velkoobchod, maloobchod a showroom

Naše firma Domus Aurea a.s. již téměř 30 let zajišťuje velkoobchodní i maloobchodní distribuci materiálů a výhradní zastoupení významných zahraničních, ale i českých firem v oboru povrchových úprav ve stavebnictví, barev, omítek a stěrek.

Většinu nabízených materiálů máme stále skladem, materiál můžete vyzvednout na naší prodejně v Praze 5 nebo zasíláme po celé České a Slovenské republice různými dopravci.

Showroom najdte v Praze na adrese Na Zlíchově 121. Nejširší nabídku reálných vzorků v Praze v různých strukturách a barvách uvidíte na vzorcích o velikosti 2x1m. Naši odborníci Vám rádi poradí jak s designem tak i s vhodností různých materiálů a jejich aplikací. U šálku vynikající italské kávy můžete popustit uzdu své fantazii a vytvořit tak netradiční a originální interiér. Tato služba je určena nejen architektům, designerům nebo aplikačním firmám, kteří si k nám rádi vodí své zákazníky, ale i pro konečné zákazníky, investory a developery. Někteří z nich nám s důvěrou po předchozí telefonické dohodě své zákazníky pošlou a vědí, že se o ně dobře postaráme.

Jste firma a měli byste zájem o velkoobchodní slevy? Kontaktujte nás telefonicky na +420 777 712 663 nebo mailem na info@domusaurea.czNaši asistenti pro firemní nákupy s Vámi individuálně nastaví podmínky šité na míru přímo Vaší společnosti.

 

Realizace

Provádíme realizace všech našich nabízených materiálů jak pro developery a velké investory, tak i pro soukromníky či menší firmy. Naše materiály se většinou využívají všude tam kde chcete plochy nejen zkrášlit a vytvořit jedinečný vzhled, ale i zvýšit odolnost a omyvatelnost.

 

Školení a technické poradenství

Provádíme odborná školení pod vedením našich nebo italských aplikátorů. Zde máte možnost zábavnou formou vyzkoušet naše materiály a vyrobit si překrásné vzorky, které si odnesete s sebou domů. Tato služba je určena nejen pro profesionály, ale i pro všechny kteří rádi tvoří a relaxují při fyzické činnosti.

Technické poradenství je samozřejmostí. 

 

Tónovací centrum

V závislosti na druhu materiálu nabízíme jak barvení na profesionálních barvicích strojích, tak systém založený na ručním dávkování barevných tonerů.

Materiál Vám buď můžeme na požádání nabarvit, anebo vám požadovaný pigment či toner prodáme zvlášť a vy si materiál nabarvíte před použitím. Systém tonerů je velmi oblíbený, protože můžete sytost odstínu do poslední chvíle měnit a současně nabarvit jen potřebné množství materiálu.

 

 

>