Variopaint

Variopaint je vysoce odolný, mnohobarevný nástřik, vytvářející jemnou strukturu pomerančové kůry. Někteří Variopaint nazývají stříkané tapety, z čehož by se dalo usuzovat, že se dá použít pouze na stěny. Jeho využitelnost je mnohem širší. Jednou z jeho hlavních výhod je, že se dá  aplikovat téměř na všechny druhy podkladů. Je velmi dobře přilnavý i na plasty, kov, dřevo, umakart, dokonce drží i na skle a na keramických dlaždičkách. Pokud se rozhodnete, že chcete s minimálními náklady a bez nepříjemného bourání obnovit  koupelnu, kuchyni, dveře, kuchyňské skřínky, tak je Variopaint tady pro Vás.

V kategorii Variopaint jsou tyto produkty:

Variopaint - vnitřní dekorativní mnohobarevný vodou ředitelný nástřik

Variopaint barva - naše společnost je VÝHRADNÍ DODAVATEL - vnitřní dekorativní mnohobarevný vodou ředitelný nástřik stěn na bázi vodní disperze speciální syntetické pryskyřice, inertních plniv, netoxických pigmentů, alifatického rozpouštědla a speciálních aditiv. Je omyvatelný, velice otěruvzdorný, dá se aplikovat na téměř na všechny obvyklé druhy podkladů (omítka, dřevo, dřevotřískové desky, kovy, umakart, plasty).

Další informace o produktu
Variopaint

Poliwat 106 ( lesklý ) 107 ( matný )

Poliwat 106 ( lesklý ) 107 ( matný )

Vodou ředitelný polyuretanový transparentní lak vhodný na povrchy dřevěných podlah. Používá se všeobecně na mechanicky namáhané plochy. Doporučujeme na finální úpravu exponovaných ploch opatřených nástřikem Variopaint,, Aretino a všeobecně pro zvýšení odolnosti natřených ploch.

Další informace o produktu


Sortiment

Kontakt

Domus Aurea a.s.                                  
Na Zlíchově 121, Praha 5                        
Mobil: +420 777 712 665                          
Mobil: +420 777 712 661
Tel.:    +420 251 555 005

E-mail:  

Jak se k nám dostanete: mapa
Loc: 50°2'54.997"N, 14°24'30.584"E© 2019, Domus Aurea, a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing