Novinky

26.02.2016 00:00

POHLEDOVÝ BETON

POHLEDOVÝ BETON

POHLEDOVÝ BETON 

Pro získání vzhledu pohledového betonu doporučujeme použít dva druhy materiálu: 1/ Zcela vápenný materiál ISTINTO , který je bázi dlouhodobě vyzrávajícího vápna, mletého mramoru a dalších přírodních aditiv. Materiál je 100% přírodní prodyšný a zcela ekologický. Po vytvrdnutí má dobrou mechanickou odolnost a po konečné úpravě voskem nebo lakem je zcela omyvatelný. Vzhledem k alkalickému charakteru vápna ničí plísně a řasy. Je možno jej barvit do širokého barevného spektra 140 odstínů , viz katalog v příloze. 2/Cemento-akrylátový  dvousložkový materiál METROSTONE CEM, který vyniká vysokou tvrdostí a odolností. Používá se na více namáhaných místech především na podlahy, schody, do chodeb či za kuchyňskou linkou. Výhodou je vyšší odolnost, nevýhodou je menší množství odstínů do kterých je možno jej tónovat. Pro dosažení speciálních dekorativních efektů můžeme oba tyto materiály zvýraznit, buď různými pigmenty , kterými vytváříme různobarevné žíly a patinace nebo vytváříme perleťové a metalické povrchy . 

POHLEDOVÝ BETON, více »

23.02.2016 00:00

Imitace kamene

Imitace kamene

IMITACE KAMENE. Pro získání vzhledu IMITACE KAMENE doporučujeme použít dva druhy materiálu: 1/ Zcela vápenný materiál ISTINTO , který je bázi dlouhodobě vyzrávajícího vápna, mletého mramoru a dalších přírodních aditiv. Materiál je 100% přírodní prodyšný a zcela ekologický. Po vytvrdnutí má dobrou mechanickou odolnost a po konečné úpravě voskem nebo lakem je zcela omyvatelný. Vzhledem k alkalickému charakteru vápna ničí plísně a řasy. Je možno jej barvit do širokého barevného spektra 140 odstínů , viz katalog v příloze. 2/Epoxy-cementový dvousložkový materiál METROSTONE CEM, který vyniká vysokou tvrdostí a odolností. Používá se na více namáhaných místech především na podlahy, schody, do chodeb či za kuchyňskou linkou. Výhodou je vyšší odolnost, nevýhodou je menší množství odstínů do kterých je možno jej tónovat. Pro dosažení speciálních dekorativních efektů můžeme oba tyto materiály zvýraznit, buď různými pigmenty , kterými vytváříme různobarevné žíly a patinace nebo vytváříme perleťové a metalické povrchy

Imitace kamene , více »

HydroMatt, HydroSatin, HydroLux

Vynikající nátěr splňující i ty nejvyšší nároky na údržbu povrchu v nemocnicích ( např. IKEM ).
Vyhovuje požadavkům na vysokou omyvatelnost a otěruvzdornost v komerčních i obytných prostorech.

HydroMatt, HydroSatin, HydroLux, více »

01.04.2013 11:18

Imitace pohledového betonu

Imitace pohledového  betonu

Imitace betonu je tenkovrstvá stěrka imitující pohledový beton určená pro naprostou většinu podkladových materiálů nejen v interiéru, ale i v exteriéru.

Další informace o produktu

Imitace pohledového betonu, více »


Sortiment

Kontakt

Domus Aurea a.s.                                  
Na Zlíchově 121, Praha 5                        
Mobil: +420 777 712 665                          
Mobil: +420 777 712 661
Tel.:    +420 251 555 005

E-mail:  

Jak se k nám dostanete: mapa
Loc: 50°2'54.997"N, 14°24'30.584"E© 2019, Domus Aurea, a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing